Sıkça Sorulan Sorular

 • Sıkça Sorulan Sorular

 • Hala Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

 • Web Sitem Mobil Uyumlu Olacak mı?

  Yeni web siteniz hem masaüstü bilgisayarlarda, hem tablet, hem de akıllı cep telefonlarında düzgün görüntülenecek şekilde tasarlanacaktır. Ayrıca bir mobil web sitesi yaptırmanıza gerek yoktur. SİTEKURALIM Web Tasarım sizin için gerekli herşeyi sağlamak için çalışır.


  • Responsive web tasarımı tekniği ile mobil veya tablet uyumlu arayüzlere sahip web siteleri ile en iyi görüntü ve kullanici deneyimini sağlarken standart bir çözünürlüğe ihtiyaç duymadan internete erişimi olan tüm cihazlara kendini uyarlayarak kolay kullanım deneyimi sağlayabilirsiniz.

  Teknik Bilgim Yok. Yeni Web Sitemin İçeriğini Nasıl Yöneteceğim?

  Web Tasarımı Sitekuralim Ekibi tarafından hazırlanan yeni web sitenizin içeriğini düzenlemek için teknik bilginiz olması gerekmiyor. Size sağlayacağımız içerik yönetim paneli ile istediğiniz sayfaların içeriklerini düzenleyebilir, Yeni sayfalar ekleyebilir, sayfalarınıza fotoğraf, video ve metinleri rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınıza herhangi bir program kurulumu gerekmiyor. Dilediğiniz an internet erişiminizin olduğu bir bilgisayardan sitenizin yönetim paneline girip istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Bu konuda size gerekli yardım dökümanlarını sunacağız. Yine de yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bize e-mail yolu ile sorularınızı iletebilir veya Müşteri Destek Hattımızı arayarak yardım isteyebilirsiniz.

  Size Ödeyeceğim Ücretler Neyi Kapsamaktadır?

  Sitekuralim.com’dan alacağınız hizmetin türüne göre bedel ödeyeceksiniz. Daha önce hiç web siteniz olmadıysa ödeyeceğiniz bedeller, Alan Adı Yıllık Bedeli, Web Hosting Yıllık Bedeli ve Web Sitesi Tasarımı ve yayınlanması için bir kereye mahsus ödenecek bedeldir. Ayrıca içerik yönetiminin de tarafımızca yapılmasını talep ederseniz bunun için de cüz-i bir yıllık hizmet bedeli ödeyeceksiniz. Bunların dışında sizden bir ücret talep edilmeyecektir. Halihazırda bir web siteniz var ise bize ödeyeceğiniz bedel web tasarım bedeli olacaktır.

  Web Sitemin Google'da Gözükmesi İçin Ne Yapacağım?

  Yeni web sitenizin arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.) görünmesi için gereken tüm kriterler tarafımızca sitenizin yapımı aşamasında sağlanacaktır. Siteniz yayınlandıktan sonra tüm arama motorlarına kayıt işlemleri tarafımızca yapılacaktır. Bunun için herhangi bir hizmet almanıza ve ekstra bedeller ödemenize gerek yoktur.

  Kurumsal E-Posta Adreslerim Olacak mı?

  Evet. Alan Adı ve Hosting hizmetini satın aldığınız andan itibaren size ve personellerinize “[email protected]” şeklinde kurumsal e-posta adresleri oluşturabileceksiniz. Oluşturabileceğiniz e-posta sayısı alacağınız web hosting paketine göre değişir. E-Postalarınızı dilerseniz webmail adresinizden, dilerseniz akıllı telefonunuzdan ya da outlook’a kurarak görebilirsiniz.

 • Destek İsteyin


  Sıkça sorulan sorular size yardımcı olmadı mı?, Hemen Destek İsteyin müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede, sorununuz ile ilgili, cevap verecektir.

  Bilgi Bankası


  Merak ettikleriniz, aklınıza takılanlar, öğrenmek istediklerinize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı ?

Yeni bir web site yaptırmak istiyorsanız sizin için küçük bir yol haritası hazırladık…

01. Marka bilinirliğini arttırmalı

* Web siteniz markanızı dünya pazarına açtığınız bir alan, markanızın tanımı için en kolay ve en çok tercih edilen alan olduğunu unutmayın.


02. Şirketinizi En iyi şekilde tanıtmalı

* Web siteniz eskiden olduğu gibi bir yazı ve bir resimden ibaret olmadığı unutmayın, web sitenizin tasarımı müşterinizde iyi intiba bırakırsa sizinle çalışması daha kolay olacaktır.


03. Potansiyel Müşterileriniz aradıklarını bulmalı

* Arama motorları istatistikleri gösteriyorki, amaçına uygun olmayan arayüzleri kullanıcı dostu olmayan site ziyaretleri çok kısa olmakta. Bunun başlıca sebebi yapılan web sitesinde hazırlanan arayüzün kullanıcı dostu olmamasından kaynaklanmaktadır.


04. Teknolojisi yüksek olmalı

* En hızlı eskiyen her zaman güncellenmesi gereken teknolojik alt yapısı yüksek olmalı, Bu alt yapı kavramının içinde Kodlama, yönetim paneli,sunucu servisleri gibi her zaman güncel olması gereken alt yapı bulunuyor.


05. Mobil uyumlu olmalı

* Kurumsal web sayfanız günümüzde bir çok kullanıcının tercih ettiği teknolojik cihazlara tam uyum göstermeli