Gaziantep Web Yazılım

web-yazilimGaziantep web yazılım firması olarak, müşterilerimiz için en doğru web yazılım ve programlama seçimleri yaparak, firmalarının web sitelerinin internet ortamında en hızlı ve en sorunsuz olması için çalışıyoruz. Bilgisayar programları kadar, internet programları yani web yazılımları da oldukça fazla kullanılmaktadır. Web yazılımı, bir sitenin stabil yani değişken olmayan sayfalar tarafından oluşturulmasından kurtarmayı sağlar. Öyleki; web yazılımları sayesinde statik yani sürekli değişken sayfalar oluşturabilir, paneller sayesinde her an her saniye değişiklikler yapabilir, istediğinizi ekleyebilirsiniz. Web yazılımlarına örnek vermek gerekirse; alışveriş siteleri birer web yazılımlarıdır. Bu yazılım sayesinde alışveriş siteleri diledikleri kadar ürün ekleyebilirler. Ekledikleri ürünleride bizler üyelik açıp satın alabiliriz. Sizlerde bu tür statik sayfalar bütünü oluşturmak istiyorsanız doğru noktadasınız. Tüm dünyada 700’den fazla site alt yapısında Gaziantep Web Yazılım Yapmış Olduğu Web Sayfalarında Özel Panel kullanıyor.

Dinamik web sitesi diğer adıyla ” İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) ” tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılımdır.

Web Yazılım’ın Avantajları:

  • İstenildiği an internet üzerinden hızlı ve kolay güncelleme yapılabilmesi
  • Site içerisinde yer alan duyurular, etkinlikler, kampanyalar, haberler, fiyat ve ürün listeleri gibi alanların sürekli güncel tutulabilmesi
  • Sürekli olarak web yapımcınıza bağımlı kalmazsınız.
  • Database li bir sistem olduğu için Hosting (Barındırma) maliyetlerinizi daha minumum tutarsınız.

web-tasarim-bir-tik-otede

Posted in: