Web Tasarımı Bakımı ve Güncellenmesi

Web tasarımı bakım ve güncellenmesi için projelerinin dinamik olarak oluşturulması maalesef tüm gereksinimlerini ortadan kaldırmıyor. Günümüzün teknolojinin imkanları bir projenin % 100 dinamik olarak oluşturulmasına son derece yeterli geliyor. Anasayfa bannerlarının değiştirilmesi, ürün kategori açılımı, ürün eklentisi, eklenen linkin veya metnin SEO kriterleri, haberler veya buna benzer kullanıcıya sunulmak istenilen bilgiler son derece kolay bir şekilde adminden güncelleştirilebiliyor.yillik_ic

Veri güncellemesi;

Bakım anlaşması ile artık güncellemeleriniz Atamedya tarafından gerçekleştirilebilir. Tamamen SEO ya uygun, editör kontrolünde, görselleriniz grafiker arkadaşlarımızın tarafından web projesine uyumlu hale getirilmiş olarak güncelleme işlemleriniz gerçekleştirilir. Aynı zamanda sosyal medya sayfalarınızın takibi, güncel tutulması, gerekli raporların tarafınıza sunulması en iyi şekilde ve istediğiniz zaman aralıkları ile gerçekleştirilir.

Aynı zamanda web projenizin sayaflarının teknik anlamda geliştirilmesi, web projesine eklenebilecek statik sayfalar, veya projenizin oluşum aşamasında unutulmuş veya ihtiyaç duyulmamış ama daha sonra eklenmesi gereken modüller için projenizi garanti altına alabilirsiniz. Ekstra bir yazılım modülü gerekmediği süre içerisinde yazılımın geliştirilmesindeki tüm temel eklentiler bakım hizmeti kapsamındadır. Ayrıca teknolojik gelişmeler doğrultusunda web projenizin sürekli geliştirilmesi sözleşme dahilinde garanti altındadır.

Web tasarımı projenize eklenebilcek yeni bir modül sözleşme kapsamında değildir. Örnek olarak bir takvim modülü eklentisi ekstra fiyatlandırılır. Veya web projeniz de bulunmayan bir üyelik modülüne ihtiyaç duymanız durumda ekstra bir maliyet gereksinimi oluşur.

Kalite Standartlarımız

Sizlere uzun yıllardır, sağlıklı ve kusursuz hizmet vermemizin temel sebebi, verdiğimiz her hizmeti belirli bir kalitede vermemizden kaynaklanmaktadır. Sizlere hizmet verirken öncelikle dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda sıralanmıştır.

webtasarim_ic